Ev Hizmetleri Hasta Ve Yaşlı Bakımı


Ev Hizmetleri ve Yaşlı Bakımı

.

Yaşlı ve hasta durumunda olan ve yoğun iş tempolarımız sebebiyle yalnız bırakmadığımız yakın çevremiz için son dönemde oldukça yatılı kalacak olan Yabancı uyruklu personellere ihtiyaç duymaktayız. 65 yaşını geçmiş veya gene bu yaş altında ama sağlık sorunları bulunan ve bu durumu ispatlayan her bir birey için yanlarında çalıştırmak adına yabancı personelinize çalışma izni alınabilir. Bakılacak şahsın 1. Vekilleri de (eşi, oğlu, kızı) işveren durumuna gelebilir ve çalışma izni başvurusu yapabilme hakkına da sahiptir.

Ev hizmetlerinde çalıştırdığımız personellerimiz gerek personelinizin özlük hakları gerekse tarafınıza herhangi bir ceza uygulanmaması sebebiyle çalışma izni alınmasını şart koymuştur. Çalışma izni bulunmadan çalışan işçiler için kaçak işçi çalıştırmak suçundan maddi cezalara sorumlu tutulmaktadır. Beni kimse şikâyet etmez düşüncesi ile hataya düşen siz işverenler maalesef ki en yakınları tarafından (komşu, aile) ve gerekse personeli tarafından bile şikâyete maruz kalabiliyor.

Uzman kadromuz ile iletişime geçerek aklınıza takılan tüm sorularımıza cevap bulabilir. Gerekli olan her türlü işlemleri yaptırabilirsiniz.

.


Bizimle İletişime Geçin