Hakkımızda

Best danışmanlık 7 yıldır üstün hizmet kadrosu ile yabancı personel çalışma izni , ikamet izinleri ve sigorta işlemleri alanında siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Mevzuat dışına çıkmadan , Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı , Emniyet Genel Müdürlüğü Göç İdaresi ile birlik de yabancı personellerinizin izin alımlarını sağlamaktadır.

Kaliteden ödün vermeyen ekibimiz ile her zaman her yerde Türkiye’nin dört bölgesinde sizler için bütün çözümlenmemiş yabancı personel çalışma izni, oturma izni gibi konularda sorunlarınızı çözümleyerek işinizi kolaylaştırıyor ve sizlerin zaman kaybınızı yüksek miktarda önlemiş oluyoruz.  Hızlı düşünebilen , sonuç odaklı , sorularınıza hızlı en uygun çözüm önerileri ile yanıt verebilen uzman kadrosu ile vizyon ve misyonunu yüzde yüz müşteri memnuniyeti üzerine odaklayan bir danışmanlık firmasıdır. Ana teması da “Her zaman en iyiye” sloganı ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

a

Vizyon

Sektör açısından lider konumda bulunarak kaliteli ve güvenli hizmetimizi, yurt içinde il bazında şubeler açıp aynı hedefi  yurt dışında ülke bazında gerçekleştirmektir.

 

Misyon

Ankara merkez olmak üzere İstanbul ve Bursa da şubelerimizi açarak hedeflerimiz açısını daha da genişleterek kalite ve güven açısından yerimizi en üst düzeyde korumaktayız.