https://www.calisma-izinleri.com/wp-content/uploads/2015/10/bdau.jpg

Hakkımızda


Best danışmanlık 7 yıldır üstün hizmet kadrosu ile yabancı personel çalışma izni , ikamet izinleri ve sigorta işlemleri alanında siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Mevzuat dışına çıkmadan , Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı , Emniyet Genel Müdürlüğü Göç İdaresi ile birlik de yabancı personellerinizin izin alımlarını sağlamaktadır.

Kaliteden ödün vermeyen ekibimiz ile her zaman her yerde Türkiye’nin dört bölgesinde sizler için bütün çözümlenmemiş yabancı personel çalışma izni, oturma izni gibi konularda sorunlarınızı çözümleyerek işinizi kolaylaştırıyor ve sizlerin zaman kaybınızı yüksek miktarda önlemiş oluyoruz.  Hızlı düşünebilen , sonuç odaklı , sorularınıza hızlı en uygun çözüm önerileri ile yanıt verebilen uzman kadrosu ile vizyon ve misyonunu yüzde yüz müşteri memnuniyeti üzerine odaklayan bir danışmanlık firmasıdır. Ana teması da “Her zaman en iyiye” sloganı ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

VİZYON

Sektör açısından lider konumda bulunarak kaliteli ve güvenli hizmetimizi, yurt içinde il bazında şubeler açıp aynı hedefi  yurt dışında ülke bazında gerçekleştirmektir.

MİSYON

Ankara merkez olmak üzere İstanbul ve Bursa da şubelerimizi açarak hedeflerimiz açısını daha da genişleterek kalite ve güven açısından yerimizi en üst düzeyde korumaktayız.

 

 

 

 


Bize Ulasın

Uzman kadromuz ile lütfen iletişime geçiniz…


Size Zaman Kazandırıyoruz

İşlemlerinizi vekaletiniz dahilinde ön başvuruları, evraklarınızın teslimi ve takip süresi gibi yoğun ve karmaşık olan işlemlerden sizi uzaklaştırıp tüm işlemleri sizin adınıza yapıyoruz.

Sürekli Destek

Yabancı personeliniz için alacağınız çalışma izni hakkında aklınıza takılan tüm soruların cevabı için istediğiniz an ulaşabileceğiniz uzman personel kadromuz her zaman hazırdır.

Profesyonel Hizmet

7 yıldır değişmeyen kadrosu ile mevzuatları yakından takip eden size her durum karşısında bilgi aktarımı sağlayacak personelleri ile büyümeye devam ediyoruz.