Şirket Çalışanları

 


Şirket Çalışanları

.

            Ülkemiz de ikamet eden yada ülkemize çalışma amaçlı gelmek isteyen yabancılara vermiş olduğumuz izin hizmetidir. Şirketiniz de çalıştırmak istediğiniz yabancı uyruklu vatandaşlarımız için ilk olarak mevzuat üzerinde zorunlu kılınan ödenmiş sermaye kuralımız ve Türk personel çalıştırma kuralımız sabittir. Minimum 100.000.00 TL ( Yüzbin ) ödenmiş sermaye ve bir yabancınıza eş 5 Türk çalıştırmak aranan ilk kriterler arasındadır.

Yabancı uyruklu vatandaşımızın Türk vatandaşı ile evlilik durumu veya Türk soylu olması da bu belirtilen kriterlerden muaf olmasını da sağlamaktadır.

Çalıştırmayı düşündüğünüz bu yabancıların oturum ( ikamet ) izni olması ile yurt içi, ülkesinden direk ülkemize çalışma amaçlı gelecek olması da yurt dışı başvurusu olarak tabir ettiğimiz konsolosluk üzerinden yapılan işlemler sonrası gerekli izinler alınarak yapılmaktadır.

         Aklınıza takıla her soru için firmamızla iletişim halinde olabilirsiniz. Size gerekli evrakların neler olduğu nasıl bir yöntem izlemeniz gerektiği konusunda kanunlar hükmün de sürekli hizmet veren sizi bu karmaşadan hızlı, güvenilir ve profesyonel şekilde kurtaracak olan kadromuzla hizmetinizdeyiz.

.