Yabancı Personel Çalışma İzinleri

Yabancı Personel Çalışma İzinleri

http://www.calisma-izinleri.com/wp-content/uploads/2015/11/sirketortagi1.jpg

Ülkemiz de sürekli artış gösteren yabancı uyruklu personel çalıştırma oranları özellikle ev hizmetleri ve şirketiniz bünyesinde gün geçtikce artış göstermektedir.

Unutmayalım ki ülkemiz de çalışma izinleri personellere değil , işverenlere verilmektedir. Bu durumda bütün işlemler siz işverenler üzerinden yapılmaktadır. Çalıştırmak istediğiniz personelleriniz için öncelikle Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının belirtmiş olduğu mevzuatlar ve kuralları dışına çıkmadan karar vermeniz gerekmektedir. Evinizde çalıştırmak istediğiniz yabancı personelleriniz için 15 yaş altı çocuk , 65 yaş üstü yaşlı veya sağlık problemi bulunan kişiler üzerinden izin alma hakkına sahipsiniz. Şirketiniz de ise cironuz , ödenmiş sermayeniz ve Türk personel sayınız dikkate alınarak çalışma iznine başvurabiliyorsunuz.

Best danışmanlık size bu durumda dikkat etmeniz gereken durumları , personelinize ve size uygun maddi ve manevi açıdan başvuru yöntemini de belirterek yükünüzü hafifletmek için hizmet vermektedir. Ön başvurularınızı, evraklarınızın teslimini ve takip süresi ile birlikte Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile aranız da köprü oluşturmaktadır.

Günümüzde dili, disiplinli çalışma şekli ve bilgi donanımları sebebiyle günden güne artmakta olan yabancı uyruklu personel çalıştırmak işverenler tarafından rağbet gösterdiğimiz sebepler arasındadır. Best Danışmanlık evinizde, şirketinizde, hastane, okul ve otelinizde çalıştırmayı düşündüğünüz personellerinizi her alan için yetiştirdiği özel uzman kadrosu ile size hizmet vermekten gurur duyar.

Verdiğimiz Hizmetler;

Aklınıza takılan her soru için bizimle iletişime geçmenizi bekleyen uzman kadromuz ile size hizmet vermeye hazırız.

http://www.calisma-izinleri.com/wp-content/uploads/2015/10/konu-alti-telefon1.png

No Comments

Post A Comment